• BÜROLARIN DİKKATİNE

ForumSahadan2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

REKLAM ve İŞBİRLİĞİ ADRESLERİMİZ

live:.cid.cb46d896c7665b3e

[email protected]

Duyuru ÜYELEREMİZE ÖZEL DUYURU

GALABEY

Forum Sahibi
????????????????????????ARKADAŞLAR BAKIYORUM BAZI ARKADAŞLAR SADECE ETKİNLİK OLDUĞUNDA FORUMA GELİYOR BİR TANE KONU AÇMAMIŞ ETKİNLİĞE KATILIP SONRA FORUMDA AKTİF OLMUYOR ÖDÜL KAZANSA DAHİ BUNDAN SONRA MESAJ HAKKINI DOLDURMUŞ MU EN AZ 3-5 TANE KONU AÇMIŞMI BUNLARA DİKKAT EDECEĞİM ÖDÜLLERİ EKLETİRKEN BEN SİZİN İÇİN ETKİNLİK AÇIYORUM SİZDE FORUMDA AKTİF OLUN DAHA ÇOK ETKİNLİK OLSUN İSTEDİĞİM BU ????????????????????????????????????

Bestprocool

Kayıtlı Üye
Forumda etkinlik açar sponsor bulur rollingler olur veya farklı dayanışmasal etkinliklerde olur berbaer büyütebiliriz

dasta19

Kayıtlı Üye
????????????????????????ARKADAŞLAR BAKIYORUM BAZI ARKADAŞLAR SADECE ETKİNLİK OLDUĞUNDA FORUMA GELİYOR BİR TANE KONU AÇMAMIŞ ETKİNLİĞE KATILIP SONRA FORUMDA AKTİF OLMUYOR ÖDÜL KAZANSA DAHİ BUNDAN SONRA MESAJ HAKKINI DOLDURMUŞ MU EN AZ 3-5 TANE KONU AÇMIŞMI BUNLARA DİKKAT EDECEĞİM ÖDÜLLERİ EKLETİRKEN BEN SİZİN İÇİN ETKİNLİK AÇIYORUM SİZDE FORUMDA AKTİF OLUN DAHA ÇOK ETKİNLİK OLSUN İSTEDİĞİM BU ????????????????????????????????????
ben foruma yeni uye oldum sponsoe burolara yatirimlarim olacaktir emin olabilirsiniz

kenan0806

Kayıtlı Üye
Şimdi üye oldum haydi hayirlisi

gulkam88

Kayıtlı Üye
teşekkürler admin paylaşım için. ben forumdan menunum. yeni üye sayılırım. santiye ortamındaydım dağbaşından internet bile çekmiyordu. şimdi indim şehire :) aktiflik devam edecek...