• BÜROLARIN DİKKATİNE

ForumSahadan2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

REKLAM ve İŞBİRLİĞİ ADRESLERİMİZ

live:.cid.cb46d896c7665b3e

[email protected]

Duyuru Sponsorlarla ilgili duyuru

Zügürt Baba

Yönetici
Sponsorlarla ilgili bir sıkıntı yaşarsanız @GALABEY iletişime geçin öncelikle bizim üyelerimiz bizim önceliğimizdir Sadece şikayet için foruma gelen gelmesin sırf şikayet için foruma gelenlerin sorunlarına yardımcı olmuyoruz Her zaman bizimle olan üyelerimizin her zaman arkasındayız

enesakar29

Kayıtlı Üye
sitenize yeni üye oldum daha önce kayıtlı değildim ama artık sürekli aktif olucam söz veriyorum abi yardımcı olun lütfen

GALABEY

Forum Sahibi
Sponsorlarla ilgili bir sıkıntı yaşarsanız @GALABEY iletişime geçin öncelikle bizim üyelerimiz bizim önceliğimizdir Sadece şikayet için foruma gelen gelmesin sırf şikayet için foruma gelenlerin sorunlarına yardımcı olmuyoruz Her zaman bizimle olan üyelerimizin her zaman arkasındayız
ARKADAŞ LAR FORUMA SADECE ŞİKAYET AÇMAK ÜYE OLUYORSANIZ OLMAYIN ŞİKAYET AÇMADAN ÖNCEDE DEFALARCA YAZDIM ÖNCE BİZE YAZIN GEREKENİ YAPARIZ YENİ ÜYE OLUP HEMEN ŞİKAYET AÇARSANIZ KESİNLİKLE YARDIMCI OLMAM İLK MESAJINIZ ŞİJAYET OLMASIN BEN SPONSORLARIMDAN ÖNCE ÜYELERİMİ DÜŞÜNÜRÜM SİZDE FORUM OLARAK BİZİ DÜŞÜNÜN AKTİF OLAN ÜYE İÇİN GEREKENİ YAPARIM BUDA SON UYARIM

enesakar29

Kayıtlı Üye
tamam abi çok teşekkür ederim ne diceğimi bilmiyorum teşekkürler tek sen yardımcı oldun