• BÜROLARIN DİKKATİNE

ForumSahadan2.com Dışında Reklam İçin İletişime Geçenlere İtibar Etmeyiniz.

REKLAM ve İŞBİRLİĞİ ADRESLERİMİZ

live:.cid.cb46d896c7665b3e

[email protected]

Bilgilendirme Betpark 15.000 Tl Parayı İç Etti

kostarikali

Kayıtlı Üye
Siteye 2500 tl yatırdım, rulette 15.000 tl yaptım, yatırım-çekim arası saat geçsin diye biraz oyalanayım dedim, gece hesaba girdim bakiye sıfırlanmış, finans geçmişine baktım, çekim verilmiş, bi ihtimal payfix'ime baktım, para mara yok, canlıya bağlandım, çekim vermediğim halde çekim verilmiş dedim, payfix hesap ekstresi videosu istediler, videoyu attım, videoda armut gibi adım soyadım daha önce siteye en az 30 kez yatırım yaptığım payfix numaram görüldüğü halde video sahte, biz paranızı yolladık dediler, ulan kör müsün videodu attık hesaba son 24 saatte para mara gelmedi, zaten ben çekim de vermedim ne parası dedim, o zaman hesabınız çalınmıştır, başkası parayı kendi hesabına çekmiştir dediler he dedim 3 senedir kullandığım hesap tam da 2.5 k ya 15 kazandığım gece dış güçler tarafından apar topar çalındı. Velhasılıkelam tam Allahsiz bu adamlar, ana paraya bile çöktüer. Şikayet sitelerine baktım heriflerin en çok yaptığı dümen buymuş. Hesaptan parayı adeta hortumluyorlar sonra çalındı malını geyiği. Neden böyle bi p*çlik yaptıklarını kendi kendime sordum tek bi sebebi var, bu siteye 3 senede en fazlası 1 k olmak üzere az miktarlar yatırdım ve 30 yatırımım varsa 20'den fazlası en çoğu 2k olmak üzere çekimle sonuçlanmıştır, yani güvenip de büyük oynadığım bi yer değildi çerez parasına takılıyordum, herifler bana tav olmuş belli ki. Sanki kazanmak suç.